Vítejte ...

Když jsem začínala objevovat svět malé harfy, neexistoval na českém internetu žádný zdroj informací. Prokousávala jsem se tedy množstvím cizích většinou amerických nebo irských stránek. Během té doby se v Čechách objevili nejen lidé, kteří na malou harfu hrají, ale dokáží jí i postavit a k mé velké radosti se tento harfenický národ rychle rozrůstá. Je nás v Čechách více, než tušíme, jen o sobě navzájem nevíme.
Právě všem těmto lidem, ale i budoucím zájemcům jsou určeny tyto stránky, snad vám pomohou dlouho sbírané linky, kontakty a tipy a třeba poznáte zajimavé přátele.

NOVÝ KONTAKT: maffet@seznam.czREDESIGN

Harfoví přátelé
mé harfové stránky už běží deset let a já doufám, že řadě z vás hodně posloužily a pomohly. Jsou ale velmi technicky i graficky zastaralé a řada informací je neaktuálních a vzhledem k mé velké vytíženosti a problémy s přístupy jsem jen velmi pomalu zveřejňovala jakékoliv novinky. Například se mi během letošního roku přihlásili další tři výrobci harf :-), což je skvělá zpráva, v Praze byl otevřen harfový obchod Arpeggio a spousta dalších nových věcí.

Připravuji tedy novou verzi stránek, které budou o něco praktičtější, pokud jde o technickou stránku věci, zároveň při převádění obsahu do nové podoby jej lépe utřídím, vyřadím neaktuální a přidám řadu informací, na které se mě v dopisech neustále ptáte. Nová verze by se měla spustit zhruba během letošních vánoc a bude obsahovat i nové fuknční odkazy na výrobce, obchody a lidi ochotné učit. :-)

Tyto stránky budou do doby spuštění nových zakonzervovány v původní podobě a bez updatů. Prosím tedy za trpělivost a děkuji
Vaše Jana